POLSANLI OLMAK AYRICALIKTIR.

Bize Ulaşın - Çalışma Saatlerimiz: 08:30-17:30 (Hafta İçi)

Turizm

POLSAN A.Ş turizm sektörünün içerisinde, sadece tatil değil ulaşım alanında da hizmet vermektedir. IATA Belgesine sahip ve Türkiye'nin uçak bileti satışında en büyük 8. Acentesi olan POLSAN A.Ş. aynı zamanda transfer hizmeti sağlamaktadır. Daha çok kamu kurumlarına hizmet veren acentemiz, münferit yolcularının da tüm ulaşım gereksinimini karşılamaktadır.
Havaalanı Transferinde sorunsuz, uygun seçenekler.
EGM bünyesinde düzenlenen eğitim, seminer, çalıştay gibi organizasyonlara aracılık yapabilmek için firmalarla sözleşmeler imzalanmış, tüm organizasyonlarda yüksek kalite ve detaycılık amaç edinilmiştir.

Otomotiv

Citroen ile imzalanan indirim anlaşması ile bir çok farklı Citroen modeli PBYS Ortaklarının beğenisine sunulmaktadır. Amacımız, PBYS ortaklarının en uygun araçlara en uygun fiyatla sahip olmasını sağlamaktadır.
Honda ile imzalanan indirim anlaşması neticesinde her ay bir araç kampanyası düzenlenebilmektedir. İndirimli araç kampanyalarımız sayesinde, PBYS üyeleri çok kısa sürede ve çok uygun fiyatla araç sahibi olmaktadır.
Peugeot ile imzalanan indirim anlaşması neticesinde her ay bir araç kampanyası düzenlenebilmektedir. İndirimli araç kampanyalarımız sayesinde, PBYS üyeleri çok kısa sürede ve çok uygun fiyatla araç sahibi olmaktadır.